Cenník služieb a servisov
Základný balik ZADARMO
Základný profil zahŕňa, popis, kontakt
0 €
MINI
Možnosť úpravy všetkých údajov (logo, informácie ,činnosť, referencie) Zobrazenie všetkých údajov vo vašom profile (bez fotografií), Zaradenie vašej prevádzky do vyhľadávačov doma i vo svete, Zákaznícka podpora, kľúčové slová do vyhľadávačov v rozsahu 150 znakov. Zobrazenie na našom FB profile.
3,90 € mesačne
JUNIOR
Balík MINI + Neobmedzené zobrazenie doplňujúcich informácii, Neobmedzená fotogaléria (pridanie možné non-stop), Exkluzívne zaradenie do rotujúcej ponuky “najnovšie”, Google maps, preklik na vašu web stránku, základné SEO, zobrazenie na našom FB profile.
9,90 € mesačne
PROFI
Balík JUNIOR + Exkluzívne zaradenie do rotujúcej ponuky na hlavnej stránke, Google maps, preklik na vašu web stránku, TVORBA WEB STRÁNKY, prípadne obnova starej web stránky, doména s 2GB hostingom, SEO optimalizácia Pri tvorbe webu sa po 12 mesiacoch prechádza na balík JUNIOR ktorý obsahuje doménu a hosting.
39,90 mesačne Pri profile PROFI je prvá splátka 50% z ceny balíka.
Najnovšie články a rady - Archiv článkov
Akým smerom sa budú uberať hypotéky do konca roka?
Hypotekárny trh nás pravidelne zásobuje rôznymi novinkami ovplyvňujúcimi celkový vývoj v tejto sfére.
Pokračovanie článku

Rekonštrukcia bytu zvýši cenu o pár tisíc!
Kúpa a vlastníctvo bytu nespĺňa len praktickú funkciu spojenú s bývaním. V hre je aj tvorba osobného majetku a šanca využiť nehnuteľnosť ako investíciu. Rovnako ako pri novostavbách to platí aj v prípade starších bytov. Tie však potrebujú rekonštrukciu, až potom môžu splniť nároky na bývanie a zároveň disponovať vyššou hodnotou.
Pokračovanie článku


Pozor na hotovostné platby pri obchode s nehnuteľnosťou!
Pokus zabrániť daňovým únikom, snaha mať kontrolu nad predajom nehnuteľností alebo len prísny zákon plný zbytočných obmedzení? Nech to je akokoľvek, porušiť zákaz platiť pri obchode s nehnuteľnosťami v hotovosti viac, ako je dovolené, sa vôbec nevypláca.
Pokračovanie článku

Ako predať byt čo najvýhodnejšie vďaka spolupráci s realitnou kanceláriou
Cieľom každého predaja bytu alebo domu je rýchly, transparentný a hlavne cenovo výhodný obchod. Dosiahnutie tohto cieľa závisí od voľby správnej stratégie a výberu vhodnej realitnej kancelárie, ktorá sa postará o celý priebeh predaja.
Pokračovanie článku
Nové Bývanie