MI&JA s r.o.
 MI&JA s r.o.

Montáž: - ústredného, podlahového kúrenia a solárnych systémov - plynové inštalácie a vodoinštalácie - kanalizácie - vnútornej, vonkajšej Servis: - záručný a pozáručný servis plynových spotrebičov Revízie a projekty: - odborné prehliadky a skúšky - tlakové skúšky a meranie emisií plynových zariadení - vypracovanie projektovej dokumentácie dodávateľským spôsobom Odborné skúšky a prehliadky (revízie) vykonávame vo všetkých oblastiach nášho zamerania. Ide o odborné prehliadky plynoinštalácii, plynových spotrebičov, regulátorov tlaku plynu a taktiež tlakové skúšky potrubí, tlakových nádob. Všetky odborné prehliadky vykonávajú profesionálni technici s osvedčením a s dlhoročnou praxou, samozrejme, za použitia moderných meracích prístrojov. Sme schopní odstraňovať zistené závady priamo pri výkone odbornej prehliadky (revízie) alebo následne po jej výkone, v závislosti od rozsahu zistených nedostatkov. Odborné prehliadky vykonávame nielen v obytných a rodinných domoch, ale aj v polyfunkčných alebo priemyselných objektoch. Poradenstvo: - v oblasti modernizácie zariadení pre úsporu energie Predaj: - spotrebiče (zásobníky,kotle, kachle, ohrievače, akumulačné nádrže, radiátory,..) - kompletný sortiment na vykurovanie V prípade záujmu o využitie nami poskytovaných služieb nás bez váhania kontaktujte. Tešíme sa na spoluprácu.

Kategória: Voda / plyn / kúrenie

Odkaz na stránku: http://mijasro.sk/domov.html

Kde pôsobime: Podľa dohody

Kontakt:
Mi&JA, s.r.o.
1 poschodie, dvere číslo 1
Trhová 4
960 01 Zvolen

Adresa: Trhová 4, 960 01 Zvolen

Sídlo firmy:

Najnovšie články a rady - Archiv článkov
Ako využiť voľnú izbu v 4-izbovom byte
Pokračovanie článku

Akým smerom sa budú uberať hypotéky do konca roka?
Hypotekárny trh nás pravidelne zásobuje rôznymi novinkami ovplyvňujúcimi celkový vývoj v tejto sfére.
Pokračovanie článku


Rekonštrukcia bytu zvýši cenu o pár tisíc!
Kúpa a vlastníctvo bytu nespĺňa len praktickú funkciu spojenú s bývaním. V hre je aj tvorba osobného majetku a šanca využiť nehnuteľnosť ako investíciu. Rovnako ako pri novostavbách to platí aj v prípade starších bytov. Tie však potrebujú rekonštrukciu, až potom môžu splniť nároky na bývanie a zároveň disponovať vyššou hodnotou.
Pokračovanie článku

Pozor na hotovostné platby pri obchode s nehnuteľnosťou!
Pokus zabrániť daňovým únikom, snaha mať kontrolu nad predajom nehnuteľností alebo len prísny zákon plný zbytočných obmedzení? Nech to je akokoľvek, porušiť zákaz platiť pri obchode s nehnuteľnosťami v hotovosti viac, ako je dovolené, sa vôbec nevypláca.
Pokračovanie článku
Nové Bývanie