"REZERVOVANÉ" NOVOSTAVBA RODINNÉHO DOMU 4+1 - ŽILINA KRASŇANY - POZEMOK 576 m2

TUreality ponúka na predaj novostavbu rodinného domu 4+1 Žilina – Krasňany. Rodinný dom je výborne architektonicky riešený s dominantným prvkom veľkej obývacej miestnosti s krbom a východom na slnečnú terasu. Má samostatnú kuchyňu, WC, kúpeľňu s vaňou a technickú miestnosť. Jedna z troch spální ma vlastnú kúpeľňu so sprchovacím kútom. Vykurovanie zabezpečuje podlahové kúrenie, dom je napojený na všetky siete a má aj vlastnú studňu. Oddychovať môžete v udržiavanej záhrade na ktorej je aj malý záhradný domček. Strecha je pokrytá kvalitnou škridlou Bramac a kolaudácia tehlovej stavby so zateplením prebehla v roku 2016. Odporúčame vidieť osobne (foto interiéru na vyžiadanie). Rozmery na mape sú orientačné. V prípade záujmu kontaktujte: 0905855925, mudry@tureality.sk www.tureality.sk

Kontaktné informácie

Meno: Matúš Mudrý

Tel: 0905 855 925

Email: mudry@tureality.sk

Adresa:
013 03, Krasňany

Typ: Predaj

Druh: Rodinný dom

Stav: Ponuka realitných kancelárií

Rozloha: 576 m2

Cena: 249000 €

Poloha nehnutelnosti

Najlepšie firmy v okolí
DMJ-klima, s.r.o.
Klimatizácia / vzduchotechnika

Miloš Grísa - Z a ZR
Zámočníctvo

ARCHPRO - Ing. arch. PAVOL MIKOLÁŠ
Architekti
Najnovšie články a rady - Archiv článkov
Ako využiť voľnú izbu v 4-izbovom byte
Pokračovanie článku

Akým smerom sa budú uberať hypotéky do konca roka?
Hypotekárny trh nás pravidelne zásobuje rôznymi novinkami ovplyvňujúcimi celkový vývoj v tejto sfére.
Pokračovanie článku


Rekonštrukcia bytu zvýši cenu o pár tisíc!
Kúpa a vlastníctvo bytu nespĺňa len praktickú funkciu spojenú s bývaním. V hre je aj tvorba osobného majetku a šanca využiť nehnuteľnosť ako investíciu. Rovnako ako pri novostavbách to platí aj v prípade starších bytov. Tie však potrebujú rekonštrukciu, až potom môžu splniť nároky na bývanie a zároveň disponovať vyššou hodnotou.
Pokračovanie článku

Pozor na hotovostné platby pri obchode s nehnuteľnosťou!
Pokus zabrániť daňovým únikom, snaha mať kontrolu nad predajom nehnuteľností alebo len prísny zákon plný zbytočných obmedzení? Nech to je akokoľvek, porušiť zákaz platiť pri obchode s nehnuteľnosťami v hotovosti viac, ako je dovolené, sa vôbec nevypláca.
Pokračovanie článku
Nové Bývanie