(REZERVOVANÉ) VEĽKÝ 3-IZBOVÝ BYT S DVOMA LOGGIAMI, 82m2, ŽILINA - VLČINCE I.

TUreality ponúka: Na predaj veľký 3-izbový byt s dvoma loggiami a samostatnými izbami o celkovej výmere 82m2. Byt sa nachádza na vyvýšenom prízemí zatepleného bytového domu s novými stupačkami a výťahom. V byte je murované jadro, kúpeľňa s rohovou vaňou a dvoma umývadlami spojená s WC, plastové okná, v izbách renovované parkety, v chodbe a kuchyni keramická dlažba, vstavané skrine v chodbe, spálni a detskej izbe, vstupné bezpečnostné dvere. Loggia je zateplená s novou dlažbou. K bytu patrí pivnica. Výborná lokalita s kompletnou občianskou vybavenosťou. ODPORÚČAM! INFO: 0903/310506, droncovsky@tureality.sk, www.tureality.sk, Energetický certifikát nebol vytvorený.

Kontaktné informácie

Meno: Ing. Ernest Drončovský

Tel: 0903 310 506

Email: droncovsky@tureality.sk

Adresa:
010 01, Žilina

Typ: Predaj

Druh: 3-izb. byt

Stav: Ponuka realitných kancelárií

Rozloha: 82 m2

Cena: 89900 €

Poloha nehnutelnosti

Najlepšie firmy v okolí
STAVOGLOBAL, s.r.o. STAVEBNINY VARÍN
Stavebný materiál

ATELIER - 3A s.r.o.
Architekti

REPÁK PETER ZEMPRA
Zemné práce
Najnovšie články a rady - Archiv článkov
Akým smerom sa budú uberať hypotéky do konca roka?
Hypotekárny trh nás pravidelne zásobuje rôznymi novinkami ovplyvňujúcimi celkový vývoj v tejto sfére.
Pokračovanie článku

Rekonštrukcia bytu zvýši cenu o pár tisíc!
Kúpa a vlastníctvo bytu nespĺňa len praktickú funkciu spojenú s bývaním. V hre je aj tvorba osobného majetku a šanca využiť nehnuteľnosť ako investíciu. Rovnako ako pri novostavbách to platí aj v prípade starších bytov. Tie však potrebujú rekonštrukciu, až potom môžu splniť nároky na bývanie a zároveň disponovať vyššou hodnotou.
Pokračovanie článku


Pozor na hotovostné platby pri obchode s nehnuteľnosťou!
Pokus zabrániť daňovým únikom, snaha mať kontrolu nad predajom nehnuteľností alebo len prísny zákon plný zbytočných obmedzení? Nech to je akokoľvek, porušiť zákaz platiť pri obchode s nehnuteľnosťami v hotovosti viac, ako je dovolené, sa vôbec nevypláca.
Pokračovanie článku

Ako predať byt čo najvýhodnejšie vďaka spolupráci s realitnou kanceláriou
Cieľom každého predaja bytu alebo domu je rýchly, transparentný a hlavne cenovo výhodný obchod. Dosiahnutie tohto cieľa závisí od voľby správnej stratégie a výberu vhodnej realitnej kancelárie, ktorá sa postará o celý priebeh predaja.
Pokračovanie článku
Nové Bývanie