!!! NOVÁ CENA !!! DOM NA BÝVANIE, PODNIKANIE, BYTOVÝ DOM... PREŠOV, ulica JAZDECKÁ + dokumentácia

V TUreality Vám ponúkame DOM NA BÝVANIE AJ PODNIKANIE v širšom centre mesta - Jazdecká ulica. Dom trojpodlažný - dvojposchodový - celý podpivničený. Dom vhodný na bývanie aj podnikanie s výborným vstupom na pozemok. Dom je čiastočne rekonštruovaný - nové plastové okná, plávajúce podlahy, keramické dlažby, vlastná kotolňa, napojenie na všetky IS. Na pozemku o rozlohe 533 m2 je samostatne stojaca garáž a prístrešok na ďalšie tri autá. Dispozičné riešenie : 1. nadzemné podlažie - 4 x izba, wc, kúpeľňa, sklad - schodisko na 2. nadzemné podlažie : 4 x izba, 2 x balkón, WC, sprcha. Bližšie informácie a obhliadku a dokumentáciu Vám poskytne : Kvetoslava Repková, 0905702643, repkova@tureality.sk, www.tureality.sk

Kontaktné informácie

Meno: Kvetoslava Repková

Tel: 0905702643

Email: repkova@tureality.sk

Adresa:
080 01, Prešov

Typ: Predaj

Druh: Rodinný dom

Stav: Ponuka realitných kancelárií

Rozloha: 240 m2

Cena: 165000 €

Poloha nehnutelnosti

Najlepšie firmy v okolí
ARCHIMA s.r.o. - Ing. arch. PETER MARCINKO
Architekti

Stavebné práce Ropo SK, s.r.o.
Stavebné práce

STAVEL s.r.o.
Plastové okná / dvere
Najnovšie články a rady - Archiv článkov
Akým smerom sa budú uberať hypotéky do konca roka?
Hypotekárny trh nás pravidelne zásobuje rôznymi novinkami ovplyvňujúcimi celkový vývoj v tejto sfére.
Pokračovanie článku

Rekonštrukcia bytu zvýši cenu o pár tisíc!
Kúpa a vlastníctvo bytu nespĺňa len praktickú funkciu spojenú s bývaním. V hre je aj tvorba osobného majetku a šanca využiť nehnuteľnosť ako investíciu. Rovnako ako pri novostavbách to platí aj v prípade starších bytov. Tie však potrebujú rekonštrukciu, až potom môžu splniť nároky na bývanie a zároveň disponovať vyššou hodnotou.
Pokračovanie článku


Pozor na hotovostné platby pri obchode s nehnuteľnosťou!
Pokus zabrániť daňovým únikom, snaha mať kontrolu nad predajom nehnuteľností alebo len prísny zákon plný zbytočných obmedzení? Nech to je akokoľvek, porušiť zákaz platiť pri obchode s nehnuteľnosťami v hotovosti viac, ako je dovolené, sa vôbec nevypláca.
Pokračovanie článku

Ako predať byt čo najvýhodnejšie vďaka spolupráci s realitnou kanceláriou
Cieľom každého predaja bytu alebo domu je rýchly, transparentný a hlavne cenovo výhodný obchod. Dosiahnutie tohto cieľa závisí od voľby správnej stratégie a výberu vhodnej realitnej kancelárie, ktorá sa postará o celý priebeh predaja.
Pokračovanie článku
Nové Bývanie