***BVT Real ponúka IBA U NÁS*** : priestranný pozemok lichobežníkového tvaru, na stavbu rodinného domu v obci Kátlovce za rozumnú cenu.

10 rokov s Vami ....... , 10 rokov pre Vás ....... Ponúkame na predaj slnečný pozemok v obci Kátlovce v tichej uličke mimo hlavnej cesty. Pozemok je lichobežníkového tvaru o rozmeroch 3,8m x 44m x 27,35m x 50m o celkovej výmere 685m2. V susedstve sú už postavené nové rodinné domy. Všetky IS voda, elektrina, plyn, kanalizácia + optický kábel sa nachádzajú pár metrov od hranice pozemku. V prípade záujmu možnosť dokúpiť ďalšiu parcelu kde by bola celková výmera cca 1375m2 čo je vhodné i ako investícia do budúcna. Obec Kátlovce je vzdialená cca 16km od Trnavy a je tu kompletná občianska vybavenosť. Materská škola, základná škola 1 až 9 ročník, 2 x potraviny, autobusová zástavka, ihrisko, atď. Obec Kátlovce je vzdialená 16km od Trnavy čo je cca 15 minút autom. Čo tento pozemok má a ostatný nie: - zaujímavá cena -rožný pozemok s prístupom z dvoch strán -všetky IS: voda, plyn, kanalizácia, elektrina, optický kábel pár metrov od pozemku -kompletná občianska vybavenosť -16km od Trnavy ( do 15 min autom ) Pre kupujúcich zaistíme: • Profesionálne vedenú obhliadku nehnuteľnosti. • Peniaze na kúpu za najvýhodnejších podmienok na Slovensku, a to aj na komplet celú nehnuteľnosť. • Všetky potrebné zmluvy, celý prevod a prepis nehnuteľnosti na Vaše meno. • Ďalej kolky na kataster (vklad kúpnej zmluvy) a hlavne odborný dohľad na celú transakciu. • Budeme s Vami od začiatku až do konca, krok za krokom Vás prevedieme celým procesom kúpi. • A nezabudnite si u našich maklérov opýtať na zľavu. Takmer vždy sa im ju podarí vybaviť. ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Pre exkluzívnych predávajúcich zaistíme: • Odborný odhad predajnej ceny, určenie cieľovej skupiny a prieskum trhu. • Odbornú úpravu interiéru a prípravu na rýchly predaj. • Profesionálnu foto a video dokumentáciu. • Kvalitnú prezentáciu nehnuteľnosti v médiách s cieľom urobiť s nehnuteľnosti niečo výnimočného. • Toto všetko urobíme s jediným zámerom: čo najrýchlejšie a čo najvýhodnejšie predať nehnuteľnosť. ---------------------------------------------------------------------------------------------------- Vitajte v dobrej spoločnosti, kde je klient na prvom mieste a kde sa hrá poctivo, férovo a vždy podľa pravidiel. Vitajte u člena Realitnej Únie Slovenskej republiky

Kontaktné informácie

Meno: Daniel Dorušinec

Tel: 0905 457 929

Email: dorusinec@bvtreal.sk

Adresa:
919 55, Kátlovce

Typ: Predaj

Druh: Pozemok pre rodinné domy

Stav: Ponuka realitných kancelárií

Rozloha: 685 m2

Cena: 18800 €

Poloha nehnutelnosti

Najlepšie firmy v okolí
Geodet Ing. Štefan Richnák
Geodeti

DDD Chem servis - Juraj Čerešník
Deratizácia / dezinfekcia

Stolárstvo Miroslav Podkovčík
Stolárstvo
Najnovšie články a rady - Archiv článkov
Akým smerom sa budú uberať hypotéky do konca roka?
Hypotekárny trh nás pravidelne zásobuje rôznymi novinkami ovplyvňujúcimi celkový vývoj v tejto sfére.
Pokračovanie článku

Rekonštrukcia bytu zvýši cenu o pár tisíc!
Kúpa a vlastníctvo bytu nespĺňa len praktickú funkciu spojenú s bývaním. V hre je aj tvorba osobného majetku a šanca využiť nehnuteľnosť ako investíciu. Rovnako ako pri novostavbách to platí aj v prípade starších bytov. Tie však potrebujú rekonštrukciu, až potom môžu splniť nároky na bývanie a zároveň disponovať vyššou hodnotou.
Pokračovanie článku


Pozor na hotovostné platby pri obchode s nehnuteľnosťou!
Pokus zabrániť daňovým únikom, snaha mať kontrolu nad predajom nehnuteľností alebo len prísny zákon plný zbytočných obmedzení? Nech to je akokoľvek, porušiť zákaz platiť pri obchode s nehnuteľnosťami v hotovosti viac, ako je dovolené, sa vôbec nevypláca.
Pokračovanie článku

Ako predať byt čo najvýhodnejšie vďaka spolupráci s realitnou kanceláriou
Cieľom každého predaja bytu alebo domu je rýchly, transparentný a hlavne cenovo výhodný obchod. Dosiahnutie tohto cieľa závisí od voľby správnej stratégie a výberu vhodnej realitnej kancelárie, ktorá sa postará o celý priebeh predaja.
Pokračovanie článku
Nové Bývanie