*** BVT Real ponúka*** Na predaj rodinný dom v obci Buková pri Trnave v krásnom prostredí pod Karpatami s veľkou záhradou .

10 rokov s Vami ....... , 10 rokov pre Vás ..... PonúkaVám na PREDAJ - poschodový rodinný dom, ktorý sa nachádza na pozemku o celkovej rozlohe 1398 m2 v oovi Buková . Dispozícia: V suteréne je kotolňa,práčovňa,skladová miestnosť. Na prízemí domu je garáž, vstupná chodba, kuchyňa,špajza,priestranná obývacia izba,kúpeľňa,toaleta,schodište na poschodie a do suterénu. Na poschodí domu je chodba, 3 izby. Dom bol postavený a aj skolaudovaný v roku 2002 . Podlaha: plávajúca, dlažba. Steny: stierky. Okná: plastové. 2-krát kúpeľňa, rohová vaňa ,WC. Stav objektu: čiastočná rekonštrukcia Za domom je dvor na ktorom sa nachádza prístavba domu , ktorú je možné využiť aj na samostatnú bezbarierovú bytovú jednotku a garáž. Za dvorom je veľká udržiavaná záhrada s ovocnými stromami a hospodárskou budovou. Rodinný dom je pripojený na všetky IS, kúrenie je plynové a vo dvore je studňa. Obec Buková má kompletnú občiansku vybavenosť a nachádza sa 27 km od Trnavy . Pre kupujúcich zaistíme: • Profesionálne vedenú obhliadku nehnuteľnosti. • Peniaze na kúpu za najvýhodnejších podmienok na Slovensku, a to aj na komplet celú nehnuteľnosť. • Všetky potrebné zmluvy, celý prevod a prepis nehnuteľnosti na Vaše meno. • Ďalej kolky na kataster (vklad kúpnej zmluvy) a hlavne odborný dohľad na celú transakciu. • Budeme s Vami od začiatku až do konca, krok za krokom Vás prevedieme celým procesom kúpy. • A nezabudnite sa u našich maklérov opýtať na zľavu. Takmer vždy sa im ju podarí vybaviť. ---------------------------------------------------------------------------------------------------- Pre exkluzívnych predávajúcich zaistíme: • Odborný odhad predajnej ceny, určenie cieľovej skupiny a prieskum trhu. • Odbornú úpravu interiéru a prípravu na rýchly predaj. • Profesionálnu foto a video dokumentáciu. • Kvalitnú prezentáciu nehnuteľnosti v médiach s cieľom urobiť z nehnuteľnosti niečo výnimočného. • Toto všetko urobíme s jediným zámerom: čo najrýchlejšie a čo najvýhodnejšie predať nehnuteľnosť. ---------------------------------------------------------------------------------------------------- Vitajte v dobrej spoločnosti, kde je klient na prvom mieste a kde sa hrá poctivo, férovo a vždy podľa pravidiel. Vitajte u člena Realitnej Únie Slovenskej republiky.

Kontaktné informácie

Meno: Martina Haladová

Tel: 0908 531 102

Email: haladova@bvtreal.sk

Adresa:
919 10, Buková

Typ: Predaj

Druh: Rodinný dom

Stav: Ponuka realitných kancelárií

Rozloha: 164 m2

Cena: 101000 €

Poloha nehnutelnosti

Najlepšie firmy v okolí
ORZAN - ZÁMOČNÍCTVO
Zámočníctvo

ORZAN Ormandy Jozef
Zámočníctvo

OKRESNÉ STAVEBNÉ BYTOVÉ DRUŽSTVO SENICA
Bytové družstvá
Najnovšie články a rady - Archiv článkov
Akým smerom sa budú uberať hypotéky do konca roka?
Hypotekárny trh nás pravidelne zásobuje rôznymi novinkami ovplyvňujúcimi celkový vývoj v tejto sfére.
Pokračovanie článku

Rekonštrukcia bytu zvýši cenu o pár tisíc!
Kúpa a vlastníctvo bytu nespĺňa len praktickú funkciu spojenú s bývaním. V hre je aj tvorba osobného majetku a šanca využiť nehnuteľnosť ako investíciu. Rovnako ako pri novostavbách to platí aj v prípade starších bytov. Tie však potrebujú rekonštrukciu, až potom môžu splniť nároky na bývanie a zároveň disponovať vyššou hodnotou.
Pokračovanie článku


Pozor na hotovostné platby pri obchode s nehnuteľnosťou!
Pokus zabrániť daňovým únikom, snaha mať kontrolu nad predajom nehnuteľností alebo len prísny zákon plný zbytočných obmedzení? Nech to je akokoľvek, porušiť zákaz platiť pri obchode s nehnuteľnosťami v hotovosti viac, ako je dovolené, sa vôbec nevypláca.
Pokračovanie článku

Ako predať byt čo najvýhodnejšie vďaka spolupráci s realitnou kanceláriou
Cieľom každého predaja bytu alebo domu je rýchly, transparentný a hlavne cenovo výhodný obchod. Dosiahnutie tohto cieľa závisí od voľby správnej stratégie a výberu vhodnej realitnej kancelárie, ktorá sa postará o celý priebeh predaja.
Pokračovanie článku
Nové Bývanie