*** EXTRA ZĽAVA*** Na preedaj starší rodinný dom v pôvodnom stave v tichej slepej ulici v obci Ružindol na peknom pozemku o výmere 837m2.

Realitná únia je GARANT priateľského jednania, profesionálnych vedomostí a kvalitných právnych rád. Na predaj starší rodinný dom v pôvodnom stave v obci Ružindol. Dom je situovaný na pozemku o výmere 837m2 v bočnej tichej slepej ulici. Šírka pozemku je 14m. Dom je do tvaru L, má sedlovú strechu. Pozostáva z veľkej uzavretej podbrány, priestrannej chodby, 4 izieb, kuchyne, špajze. Dom je vykurovaný plynom – gamatkami. Na dvore je studňa, mestská voda je dotiahnutá do dvora. Pred domom je kanalizácia – možnosť napojenia. Elektrika je v dome. V dome je nutná rekonštrukcia, 2 okná sú nové. Obec Ružindol je od Trnavy vzdialená 8 km, má komplexnú občiansku vybavenosť – služby, predajne, športoviská – futbal, tenis, volejbal, hádzaná, telocvičňa, materská a základná škola. Čo tento dom má a iné nie: - lokalita – tichá slepá ulica - pozemok – 837m2 - rekonštrukciu zrealizovať podľa vlastných predstáv ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Ako sa cítia naši klienti? •Cítia sa dobre a isto. Pretože sme im vopred vysvetlili celý priebeh predaja a kúpi, vždy vedia čo, kde a kedy majú urobiť a čo presne urobí realitka. •Cítia sa bezpečne. Pretože keď vidia profesionálne konanie, všetok ich strach je zrazu preč. •Cítia sa ako víťazi. Nielen že si výhodne poriadili svoj nový domov, ale ešte od realitky dostali hodnotné darčeky •A hlavne sa cítia v pohode. Pretože sa stretli iba s príjemným vystupovaním bez zbytočného nátlaku A čo si myslia naši klienti? •Toto bola „brnkačka“. Vždy čo mi povedali tak to aj bolo, a vždy mi dobre poradili. •Túto realitku v kľude odporúčam aj svojim priateľom. Tak poďte sa s nami cítiť dobre a myslieť pozitívne. Neváhajte a zavolajte nám, spolu to zvládneme!

Kontaktné informácie

Meno: Zora Kriváňová

Tel: 0948 426 282

Email: krivanova@bvtreal.sk

Adresa:
919 61, Ružindol

Typ: Predaj

Druh: Rodinný dom

Stav: Ponuka realitných kancelárií

Rozloha: 130 m2

Cena: 67000 €

Poloha nehnutelnosti

Najlepšie firmy v okolí
TOOLSHOP
Náradie

Elektroinštalácie Kopčan Pavel, Ing.
Elektroinštalácie

Stavebné práce Trim Trade s.r.o.
Stavebné práce
Najnovšie články a rady - Archiv článkov
Akým smerom sa budú uberať hypotéky do konca roka?
Hypotekárny trh nás pravidelne zásobuje rôznymi novinkami ovplyvňujúcimi celkový vývoj v tejto sfére.
Pokračovanie článku

Rekonštrukcia bytu zvýši cenu o pár tisíc!
Kúpa a vlastníctvo bytu nespĺňa len praktickú funkciu spojenú s bývaním. V hre je aj tvorba osobného majetku a šanca využiť nehnuteľnosť ako investíciu. Rovnako ako pri novostavbách to platí aj v prípade starších bytov. Tie však potrebujú rekonštrukciu, až potom môžu splniť nároky na bývanie a zároveň disponovať vyššou hodnotou.
Pokračovanie článku


Pozor na hotovostné platby pri obchode s nehnuteľnosťou!
Pokus zabrániť daňovým únikom, snaha mať kontrolu nad predajom nehnuteľností alebo len prísny zákon plný zbytočných obmedzení? Nech to je akokoľvek, porušiť zákaz platiť pri obchode s nehnuteľnosťami v hotovosti viac, ako je dovolené, sa vôbec nevypláca.
Pokračovanie článku

Ako predať byt čo najvýhodnejšie vďaka spolupráci s realitnou kanceláriou
Cieľom každého predaja bytu alebo domu je rýchly, transparentný a hlavne cenovo výhodný obchod. Dosiahnutie tohto cieľa závisí od voľby správnej stratégie a výberu vhodnej realitnej kancelárie, ktorá sa postará o celý priebeh predaja.
Pokračovanie článku
Nové Bývanie