!EXKLUZÍVNE! ZATEPLENÝ 3 IZB. BYT V POVAŽSKEJ BYSTRICI, KOMPLET REKONŠTRUKCIA, 71m2, BALKÓN.

TUreality ponúka EXKLUZÍVNE na predaj komplet zrekonštruovaný 3 izb. byt o výmere 71 m2 v Považskej Bystrici. Byt sa nachádza na 3./3. poschodí zatepleného bytového domu. Dispozične je byt riešený chodbou, priechodnou kuchyňou, obývačkou, spálňou a detskou izbou. Kúpeľňa a WC (závesný Geberit) sú oddelené. V byte boli menené elektrické rozvody, všade sú plastové okná a murované jadro. V kuchyni je nová kuchynská linka, umývačka riadu, keramická doska a francúzsky stôl. Balkón je oddelený od kuchyne francúzskym oknom. V byte sa nachádzajú zrkadlové vstavané skrine, v kúpeľni hydromasážna vaňa spolu s kvalitnými obkladmi. V kuchyni a chodbe sa nachádza masívna dlažba, v ostatných izbách plávajúca podlaha. Na chodbe je samostatná odkladacia miestnosť, k bytu je pivnica. Bezproblémové parkovanie, nízke mesačné náklady, veľmi tichá lokalita. Byt sa predáva zariadený. Energetický certifikát nie je k dispozícii. Bližšie info: haluska@tureality.sk alebo na tel. čísle 0911 471 111.

Kontaktné informácie

Meno: Ján Haluška

Tel: 0911471111

Email: haluska@tureality.sk

Adresa:
017 01, Považská Bystrica

Typ: Predaj

Druh: 3-izb. byt

Stav: Ponuka realitných kancelárií

Rozloha: 71 m2

Cena: 93990 €

Poloha nehnutelnosti

Najlepšie firmy v okolí
ARCH PROJEKT - MICHÁLEK EMIL Ing. arch.
Architekti

Stolárstvo Klefo
Stolárstvo

Prenájom žeriavov PC-Plus, s.r.o.
Prenájom žeriavov
Najnovšie články a rady - Archiv článkov
Ako využiť voľnú izbu v 4-izbovom byte
Pokračovanie článku

Akým smerom sa budú uberať hypotéky do konca roka?
Hypotekárny trh nás pravidelne zásobuje rôznymi novinkami ovplyvňujúcimi celkový vývoj v tejto sfére.
Pokračovanie článku


Rekonštrukcia bytu zvýši cenu o pár tisíc!
Kúpa a vlastníctvo bytu nespĺňa len praktickú funkciu spojenú s bývaním. V hre je aj tvorba osobného majetku a šanca využiť nehnuteľnosť ako investíciu. Rovnako ako pri novostavbách to platí aj v prípade starších bytov. Tie však potrebujú rekonštrukciu, až potom môžu splniť nároky na bývanie a zároveň disponovať vyššou hodnotou.
Pokračovanie článku

Pozor na hotovostné platby pri obchode s nehnuteľnosťou!
Pokus zabrániť daňovým únikom, snaha mať kontrolu nad predajom nehnuteľností alebo len prísny zákon plný zbytočných obmedzení? Nech to je akokoľvek, porušiť zákaz platiť pri obchode s nehnuteľnosťami v hotovosti viac, ako je dovolené, sa vôbec nevypláca.
Pokračovanie článku
Nové Bývanie