Predáme 3- izbový RD - Dvory nad Žitavou

Predáme trojizbový rodinný dom v obci Dvory nad Žitavou. Nachádza sa v tichej ulici. Postavený je na menšom, rovnom pozemku o rozlohe 303m2. Na dvore je postavená letná kuchynka. Je v nej zavedená voda, plyn a elektrika. Dom dispozične pozostáva z presklenej verandy, kde je menšia kuchyňa, kúpeľna so sprchovým kútom a samostatná toaleta. V dome sa nachádzaju 3 izby, z toho je jedna priechodná. Okná, dvere sú pôvodné. V izbách sú plávajúce podlahy. Kúrenie v dome je lokálne na pevné palivo krbovými kachľami a plynom- gamatky. V dome je zavedená voda z obecného vodovodu. Na dvore je ako druhý zdroj vody vlastná studňa. Odkanalizovanie je do obecnej kanalizácie. Na dvore je menšia pivnica. Obec má veľmi dobrú občiansku vybavenosť. Dom je obývaleľný. Prípadne dom vymeníme za 2, alebo 1 - izb byt v Nových Zámkoch. Potrebujeme bezbarierový prístup k bytu, aj bezbarierové vybavenie bytu. Obhliadky domu si dohodnite na tel. č. našej maklérky aktívnej v danej lokalite- Laurová.

Kontaktné informácie

Meno: Ľudmila Laurová

Tel: 0905 351 195

Email: laurova@reality-kontakt.sk

Adresa:
941 31, Dvory nad Žitavou

Typ: Predaj

Druh: Rodinný dom

Stav: Ponuka realitných kancelárií

Rozloha: 100 m2

Cena: 32000 €

Poloha nehnutelnosti

Najlepšie firmy v okolí
ZNALECKÁ ORGANIZÁCIA, s.r.o.
Znalci/ znalecké posudky

STAVEG, spol. s r.o.
Stavebný materiál

AAA GEODET - Attila Bédi
Geodeti
Najnovšie články a rady - Archiv článkov
Ako využiť voľnú izbu v 4-izbovom byte
Pokračovanie článku

Akým smerom sa budú uberať hypotéky do konca roka?
Hypotekárny trh nás pravidelne zásobuje rôznymi novinkami ovplyvňujúcimi celkový vývoj v tejto sfére.
Pokračovanie článku


Rekonštrukcia bytu zvýši cenu o pár tisíc!
Kúpa a vlastníctvo bytu nespĺňa len praktickú funkciu spojenú s bývaním. V hre je aj tvorba osobného majetku a šanca využiť nehnuteľnosť ako investíciu. Rovnako ako pri novostavbách to platí aj v prípade starších bytov. Tie však potrebujú rekonštrukciu, až potom môžu splniť nároky na bývanie a zároveň disponovať vyššou hodnotou.
Pokračovanie článku

Pozor na hotovostné platby pri obchode s nehnuteľnosťou!
Pokus zabrániť daňovým únikom, snaha mať kontrolu nad predajom nehnuteľností alebo len prísny zákon plný zbytočných obmedzení? Nech to je akokoľvek, porušiť zákaz platiť pri obchode s nehnuteľnosťami v hotovosti viac, ako je dovolené, sa vôbec nevypláca.
Pokračovanie článku
Nové Bývanie