!ZNÍŽENÁ CENA! Predaj 3-izbového bytu v mestskej vile blízko centra Banskej Bystrice, s vlastnou garážou a časťou pozemku v cene.

TUreality ponúka na predaj veľko metrážny 3-izbový byt, ktorý sa nachádza v tesnej blízkosti centra mesta. Byt prešiel v roku 2004 kompletnou rekonštrukciou, ktorá zahŕňala najmä úplnú zmenu dispozičného riešenia bytu, taktiež výmenu radiátorov, novú kúpeľňu, nové rozvody vody a iné. Nová dispozícia pozostáva zo vstupnej predsiene, chodby so vstupom do izieb aj samostatného WC, dvoch izieb, obývačky, ktorá je prepojená s kuchyňou, kde sa nachádza aj vstup do samostatnej kúpeľne. Rozloha bytu je 75m2, rozloha pivnice 25m2. Súčasťou kúpnej ceny je aj časť pozemku za domom, garáž, veľmi priestranná pivnica, ktorá sa dá využívať aj ako dielňa a podkrovné priestory. Dom je postavený z tehly a má hrubé obvodové múry. Energetický certifikát nie je k dispozícii. V prípade záujmu o obhliadku alebo viac informácií ma neváhajte kontaktovať na triznova@tureality.sk alebo na čísle 0910997909- Mgr. Veronika Triznová

Kontaktné informácie

Meno: Mgr. Veronika Triznová

Tel: 0910997909

Email: triznova@tureality.sk

Adresa:
974 01, Banská Bystrica

Typ: Predaj

Druh: 3-izb. byt

Stav: Ponuka realitných kancelárií

Rozloha: 75 m2

Cena: 101500 €

Poloha nehnutelnosti

Najlepšie firmy v okolí
Obklady dlažby
Obkladový materiál

Peter Ihring - záhrady
Zahradníctvo / úprava

Dekonta - Pharm. Dr. Jana Cibulová
Deratizácia / dezinfekcia
Najnovšie články a rady - Archiv článkov
Ako využiť voľnú izbu v 4-izbovom byte
Pokračovanie článku

Akým smerom sa budú uberať hypotéky do konca roka?
Hypotekárny trh nás pravidelne zásobuje rôznymi novinkami ovplyvňujúcimi celkový vývoj v tejto sfére.
Pokračovanie článku


Rekonštrukcia bytu zvýši cenu o pár tisíc!
Kúpa a vlastníctvo bytu nespĺňa len praktickú funkciu spojenú s bývaním. V hre je aj tvorba osobného majetku a šanca využiť nehnuteľnosť ako investíciu. Rovnako ako pri novostavbách to platí aj v prípade starších bytov. Tie však potrebujú rekonštrukciu, až potom môžu splniť nároky na bývanie a zároveň disponovať vyššou hodnotou.
Pokračovanie článku

Pozor na hotovostné platby pri obchode s nehnuteľnosťou!
Pokus zabrániť daňovým únikom, snaha mať kontrolu nad predajom nehnuteľností alebo len prísny zákon plný zbytočných obmedzení? Nech to je akokoľvek, porušiť zákaz platiť pri obchode s nehnuteľnosťami v hotovosti viac, ako je dovolené, sa vôbec nevypláca.
Pokračovanie článku
Nové Bývanie