!!NOVÁ ZNÍŽENÁ CENA!! Na predaj dom so záhradou v širšom centre Banskej Bystrice, vhodný ako sídlo firmy alebo na podnikanie.

TUreality ponúka na predaj v exkluzívnom zastúpení majiteľa rodinný dom v širšom centre Banskej Bystrice, situovaný na rázcestí v blízkosti Urpína. Dom pozostáva z dvoch izieb, kuchyne, kúpeľne, špajze a pivnice, s výmerou zastavanej plochy 94m2. K domu prislúcha oplotená záhrada s rozlohou 171m2 (možnosť vybudovania parkovacieho státia). Dom je momentálne obývaný, no môže sa využiť aj na podnikateľské účely či ako sídlo firmy. Objekt si vyžaduje kompletnú rekonštrukciu- pri rekonštrukcii možnosť vybudovania podkrovného bývania. Výborná poloha v širšom centre Banskej Bystrice ponúka kompletnú občiansku vybavenosť a skvelú dostupnosť. V prípade záujmu o obhliadku alebo viac informácií ma neváhajte kontaktovať na triznova@tureality.sk alebo na čísle 0910997909- Mgr. Veronika Triznová

Kontaktné informácie

Meno: Mgr. Veronika Triznová

Tel: 0910997909

Email: triznova@tureality.sk

Adresa:
974 01, Banská Bystrica

Typ: Predaj

Druh: Rodinný dom

Stav: Ponuka realitných kancelárií

Rozloha: 75 m2

Cena: 75000 €

Poloha nehnutelnosti

Najlepšie firmy v okolí
ENWASTE, s.r.o.
Predaj a výkup plastov - Enwaste.sk

Stavebné práce NOVMALT s.r.o.
Stavebné práce

LIPMED s. r. o.
Kamerové systémy/ pokladnice
Najnovšie články a rady - Archiv článkov
Ako využiť voľnú izbu v 4-izbovom byte
Pokračovanie článku

Akým smerom sa budú uberať hypotéky do konca roka?
Hypotekárny trh nás pravidelne zásobuje rôznymi novinkami ovplyvňujúcimi celkový vývoj v tejto sfére.
Pokračovanie článku


Rekonštrukcia bytu zvýši cenu o pár tisíc!
Kúpa a vlastníctvo bytu nespĺňa len praktickú funkciu spojenú s bývaním. V hre je aj tvorba osobného majetku a šanca využiť nehnuteľnosť ako investíciu. Rovnako ako pri novostavbách to platí aj v prípade starších bytov. Tie však potrebujú rekonštrukciu, až potom môžu splniť nároky na bývanie a zároveň disponovať vyššou hodnotou.
Pokračovanie článku

Pozor na hotovostné platby pri obchode s nehnuteľnosťou!
Pokus zabrániť daňovým únikom, snaha mať kontrolu nad predajom nehnuteľností alebo len prísny zákon plný zbytočných obmedzení? Nech to je akokoľvek, porušiť zákaz platiť pri obchode s nehnuteľnosťami v hotovosti viac, ako je dovolené, sa vôbec nevypláca.
Pokračovanie článku
Nové Bývanie