(REZERVOVANÉ!!!)EXKLUZÍVNE!!! Zateplený byt 3+1 , Žilina - Hájik (75m2) s loggiou

EXKLUZÍVNE iba v TUreality!!! na predaj, zateplený 3- izbový byt na 6./7. poschodí o celkovej výmere 75m2. Byt má zánovnú kuchynskú linku (so vstavanými spotrebičmi) vstupom na loggiu, odkiaľ je krásny výhľad na mesto. Kuchyňa je otvorená a spojená s obývacou izbou. Detská izba a spálňa majú samostatnú vstupy. Každá izba ma vstavanú skriňu, nové obložkové zárubne a dvere, priestranná chodba ma vstavanú skriňu a murovaný šatník. Jadro je murované so samostatnou kúpeľňou a samostatným WC. Byt ma plastové okná, stierky, plávajúce podlahy, bezpečnostné, protipožiarne dvere. Predáva sa čiastočne zariadený. K bytu patrí pivnica cca 2m2. V prípade záujmu možnosť odkúpenia garáže. Správca OSBD Žilina. Maklér odporúča!!! Energetický certifikát k danej nehnuteľnosti nebol vyhotovený. Viac info: cvacho@tureality.sk, 0903/744 604 www.tureality.sk

Kontaktné informácie

Meno:

Tel:

Email:

Adresa:
010 01, Žilina

Typ: Predaj

Druh: 3-izb. byt

Stav: Ponuka realitných kancelárií

Rozloha: 75 m2

Cena: 106990 €

Poloha nehnutelnosti

Najlepšie firmy v okolí
Čalúnnictvo Pavol Bielik
Čalúnnictvo

HEJZLAROVÁ ELEONÓRA Ing. arch. - URBANISTA architekt
Architekti

NAJLACNEJŠIE garniže
Garniže
Najnovšie články a rady - Archiv článkov
Ako využiť voľnú izbu v 4-izbovom byte
Pokračovanie článku

Akým smerom sa budú uberať hypotéky do konca roka?
Hypotekárny trh nás pravidelne zásobuje rôznymi novinkami ovplyvňujúcimi celkový vývoj v tejto sfére.
Pokračovanie článku


Rekonštrukcia bytu zvýši cenu o pár tisíc!
Kúpa a vlastníctvo bytu nespĺňa len praktickú funkciu spojenú s bývaním. V hre je aj tvorba osobného majetku a šanca využiť nehnuteľnosť ako investíciu. Rovnako ako pri novostavbách to platí aj v prípade starších bytov. Tie však potrebujú rekonštrukciu, až potom môžu splniť nároky na bývanie a zároveň disponovať vyššou hodnotou.
Pokračovanie článku

Pozor na hotovostné platby pri obchode s nehnuteľnosťou!
Pokus zabrániť daňovým únikom, snaha mať kontrolu nad predajom nehnuteľností alebo len prísny zákon plný zbytočných obmedzení? Nech to je akokoľvek, porušiť zákaz platiť pri obchode s nehnuteľnosťami v hotovosti viac, ako je dovolené, sa vôbec nevypláca.
Pokračovanie článku
Nové Bývanie