!DRAŽBA! Rodinný dom v obci Hronec s pozemkom o výmere 2036m2

TUreality ponúka na predaj rodinný dom s pozemkom v obci Hronec, okres Brezno. Rodinný dom má jedno nadzemné podlažie, nie je podpivničený, podkrovie a nevyužíva na obytné účely. Podľa predložených podkladov bol dom postavený v roku 1975. Dispozične sa v dome nachádzajú vstupná veranda, chodba, kúpeľňa s WC, kuchyňa a dve izby. Konštrukčne ide o murovanú tehlovú stavbu, základy domu sú betónové pásové, zvislé obvodové konštrukcie murované zo zmiešaného, prevažne tehlového muriva v priemernej hrúbke 40-50 cm, deliace konštrukcie sú murované, stropy drevené trámové s rovnými podhľadmi, strecha sedlová, krytina z eternitových šablón, klampiarske konštrukcie z pozinkovaného plechu. Dom je napojený na elektroinštaláciu a vodu z verejných sietí. Vykurovanie je lokálne- 2ks pec na tuhé palivo. V prípade záujmu o obhliadku alebo viac informácií ma kontaktujte na triznova@tureality.sk alebo na čísle 0910997909- Mgr. Veronika Triznová

Kontaktné informácie

Meno: Mgr. Veronika Triznová

Tel: 0910997909

Email: triznova@tureality.sk

Adresa:
976 45, Hronec

Typ: Predaj

Druh: Rodinný dom

Stav: Ponuka realitných kancelárií

Rozloha: 358 m2

Cena: 26100 €

Poloha nehnutelnosti

Najlepšie firmy v okolí
Pohrebné služby Milan Haluška/Výkopové práce
Pohrebné služby

KNK - VÝROBNÉ DRUŽSTVO
Bytové družstvá

Upratovanie Brezno
Upratovacie služby/tepovanie
Najnovšie články a rady - Archiv článkov
Ako využiť voľnú izbu v 4-izbovom byte
Pokračovanie článku

Akým smerom sa budú uberať hypotéky do konca roka?
Hypotekárny trh nás pravidelne zásobuje rôznymi novinkami ovplyvňujúcimi celkový vývoj v tejto sfére.
Pokračovanie článku


Rekonštrukcia bytu zvýši cenu o pár tisíc!
Kúpa a vlastníctvo bytu nespĺňa len praktickú funkciu spojenú s bývaním. V hre je aj tvorba osobného majetku a šanca využiť nehnuteľnosť ako investíciu. Rovnako ako pri novostavbách to platí aj v prípade starších bytov. Tie však potrebujú rekonštrukciu, až potom môžu splniť nároky na bývanie a zároveň disponovať vyššou hodnotou.
Pokračovanie článku

Pozor na hotovostné platby pri obchode s nehnuteľnosťou!
Pokus zabrániť daňovým únikom, snaha mať kontrolu nad predajom nehnuteľností alebo len prísny zákon plný zbytočných obmedzení? Nech to je akokoľvek, porušiť zákaz platiť pri obchode s nehnuteľnosťami v hotovosti viac, ako je dovolené, sa vôbec nevypláca.
Pokračovanie článku
Nové Bývanie