INTERIÉROVÉ DVERE BREZNO
INTERIÉROVÉ DVERE BREZNO

Sme pripravení zrealizovať Vaše želania a naplniť Vaše predstavy. Dvere tvoria dôležitú časť života nás všetkých. Otvárajú nám priestor pre našu realizáciu, sú dôležitou súčasťou vnímania interiéru a exteriéru priestorov súkromných i verejných, nimi do svojich domovov prijímame svojich priateľov a známych, sú pre nás bezpečie a zároveň prejav estetického cítenia. Vstavané skrine, šatníky a nábytok na mieru sú osobitnou komoditou našej ponuky a pri realizácii ich návrhov je našou ideou hľadať pre Vás riešenia s čo najlepším využitím obytného a úložného priestoru. V ponuke veľa doplnkového sortimentu. Stačí prísť a presvedčiť sa. Naše služby:realizácia zákaziek od zamerania objektu, dopravy až po konečnú montáž, poradenstvo vo výbere a použití v interiéry, exteriéry, doplnenie ponuky o nábytok na mieru podľa zadania zákazníka, konzultácia aj priamo v teréne: v priestoroch realizácie zákazky, v rámci bytu, stavby, iného súvisiaceho priestoru.

Kategória: Interiérové dvere

Odkaz na stránku: http://edoors.sk/edoors

Odkaz na facebook: https://www.facebook.com/pg/Edoors-dverov%C3%A9-%C5%A1t%C3%BAdio-vstavan%C3%A9-skrine-191382537592235/photos/?tab=album&album_id=679621402101677

Kontakt:
Kontaktné údaje
Adresa:
EDOORS s.r.o.
Školská 1
Brezno

Telefón:
0918 447 198

E-mail:
turnova@edoors.sk
www.edoors.sk

Otváracie hodiny
Pondelok - Piatok
9,00hod. – 16,30hod.

Je možné dohodnúť si stretnutie počas aj mimo pracovných dní a hodín v priestoroch Dverového štúdia alebo priamo u Vás / vo Vašom priestore realizácie.

Kamenná predajna: áno

Sídlo firmy:

Najnovšie články a rady - Archiv článkov
Prečo si vybrať k Vašej firme aj NOVÝ Peugeot Boxer
S cieľom zabezpečiť vysokú úroveň kvality, spoľahlivosti a vytrvalosti bol Peugeot Boxer podrobený mnohým záťažovým testom v extrémnych podmienkach:
Pokračovanie článku

Bývanie v prenájme nám nevonia – preferuje ho len 11% Slovákov
Nízka obsadenosť voľných bytov, pomaly rastúce príjmy prenajímateľov aj minimum novostavieb určených k prenájmu.
Pokračovanie článku


Ako využiť voľnú izbu v 4-izbovom byte
Pokračovanie článku

Akým smerom sa budú uberať hypotéky do konca roka?
Hypotekárny trh nás pravidelne zásobuje rôznymi novinkami ovplyvňujúcimi celkový vývoj v tejto sfére.
Pokračovanie článku
Nové Bývanie