ICE, s.r.o. Vaše domáce elektro
ICE, s.r.o. Vaše domáce elektro

Zaoberáme sa predajom elektroinštalačného materiálu, snímačov, spínačov, prevodníkov, satelitnej techniky, spotrebnej elektroniky ako sú televízory, rádia, dvd prehrávače a pod. V prípade satelitnej techniky ponúkame možnosť montáže satelitnej techniky a rovnako tiež riešenia v bytovkách. Využite naše služby a kontaktujte nás telefonicky alebo e-mailom. V prípade že máte záujem o nákup spotrebnej elektroniky navštívte nás. Sme tu pre vás aj na opravy modulov automatizačnej techniky ako sú frekvenčné meniče,zdroje,rôzne automatizačné karty od firiem Allen, Bradley,Fanuc,Siemens,Telemecaniqe,Lenze,Phoenix Contact,Beckhoff a iné.

Kategória: Domáce elektro/elektrospotrebiče

Odkaz na stránku: http://eshop.ice-elektro.sk

Kontakt:
Adresa prevádzky
ICE, s.r.o.
1. mája (Lánska)974
017 01 Považská Bystrica
Tel.: +421 42 43 21 343
+421 42 43 25 112
Fax: +421 42 43 21 343
Mail: ice@ice-elektro.sk

Kamenná predajna: áno

Sídlo firmy:

Najnovšie články a rady - Archiv článkov
Ako využiť voľnú izbu v 4-izbovom byte
Pokračovanie článku

Akým smerom sa budú uberať hypotéky do konca roka?
Hypotekárny trh nás pravidelne zásobuje rôznymi novinkami ovplyvňujúcimi celkový vývoj v tejto sfére.
Pokračovanie článku


Rekonštrukcia bytu zvýši cenu o pár tisíc!
Kúpa a vlastníctvo bytu nespĺňa len praktickú funkciu spojenú s bývaním. V hre je aj tvorba osobného majetku a šanca využiť nehnuteľnosť ako investíciu. Rovnako ako pri novostavbách to platí aj v prípade starších bytov. Tie však potrebujú rekonštrukciu, až potom môžu splniť nároky na bývanie a zároveň disponovať vyššou hodnotou.
Pokračovanie článku

Pozor na hotovostné platby pri obchode s nehnuteľnosťou!
Pokus zabrániť daňovým únikom, snaha mať kontrolu nad predajom nehnuteľností alebo len prísny zákon plný zbytočných obmedzení? Nech to je akokoľvek, porušiť zákaz platiť pri obchode s nehnuteľnosťami v hotovosti viac, ako je dovolené, sa vôbec nevypláca.
Pokračovanie článku
Nové Bývanie