DEMOCOLOR FARBY-LAKY
DEMOCOLOR FARBY-LAKY

Namiešané interiérové farby sú k dispozícii v cca 70 odtieňoch - priamo v našich predajniach, v prípade špeciálnej požiadavky možnosť objednať fasádne farby už namiešané v cca 20 odtieňoch, taktiež s možnosťou objednania v prípade individuálnej požiadavky syntetické farby, lazúrovacie farby, vodou riediteľné a epoxidové farby, akrylátové farby pracovné pomôcky - valčeky, štetce, ochranné pracovné pomôcky (rukavice, respirátory...)

Kategória: Farby/ tmely/ lepidlá

Odkaz na stránku: http://www.democolor.sk

Kontakt:
Prevádzka:
Radničná 19
Fiľakovo

047/2901690

Sídlo firmy:

Najnovšie články a rady - Archiv článkov
Ako využiť voľnú izbu v 4-izbovom byte
Pokračovanie článku

Akým smerom sa budú uberať hypotéky do konca roka?
Hypotekárny trh nás pravidelne zásobuje rôznymi novinkami ovplyvňujúcimi celkový vývoj v tejto sfére.
Pokračovanie článku


Rekonštrukcia bytu zvýši cenu o pár tisíc!
Kúpa a vlastníctvo bytu nespĺňa len praktickú funkciu spojenú s bývaním. V hre je aj tvorba osobného majetku a šanca využiť nehnuteľnosť ako investíciu. Rovnako ako pri novostavbách to platí aj v prípade starších bytov. Tie však potrebujú rekonštrukciu, až potom môžu splniť nároky na bývanie a zároveň disponovať vyššou hodnotou.
Pokračovanie článku

Pozor na hotovostné platby pri obchode s nehnuteľnosťou!
Pokus zabrániť daňovým únikom, snaha mať kontrolu nad predajom nehnuteľností alebo len prísny zákon plný zbytočných obmedzení? Nech to je akokoľvek, porušiť zákaz platiť pri obchode s nehnuteľnosťami v hotovosti viac, ako je dovolené, sa vôbec nevypláca.
Pokračovanie článku
Nové Bývanie