Rodený Slovák Peugeot 208
Rodený Slovák Peugeot 208

Jedno z najspoľahlivejších áut vo svojej triede v limitovanej SIGNATURE edícii v skvelej výbave za skvelú cenu, cena vozidla vrátane automatickej klimatizácie, vyhrievaných predných sedadiel, perleťovej červenej metalíze, diamantových zliatinových diskov a mnoho ďalšieho len 11 990 EUR s DPH.

Momentálne výhodne financovanie vozidla na úver alebo leasing.

 

3 DÔVODY PREČO SI VYBRAŤ PEUGEOT 208

 

  • NEODOLATEĽNÁ PRÍŤAŽLIVOSŤ

 

Športový a prepracovaný dizajn, šarm a sebavedomie PEUGEOT 208 sú zrejmé na prvý pohľad.

Predné hmlové svetlomety v spodnej časti nárazníka v kombinácii s výraznou vizuálnou identitou, vozidlo opticky rozširujú, takže pôsobí dynamickým a robustným dojmom.

PEUGEOT 208 - neodolateľná výzva sadnúť si za volant.

 

  • INTUITÍVNE A VZRUŠUJÚCE RIADENIE

 

PEUGEOT 208 má kvalitne spracovaný, jednoducho ovládateľný interiér a to vďaka PEUGEOT i-Cockpit.

Kompaktný volant, head-up displej a veľká dotyková obrazovka*, PEUGEOT i-Cockpit ponúka vodičovi jedinečný zážitok z jazdy, intuitívne a bezpečné riadenie.

 

  • EFEKTIVITA A BEZPOČNOSŤ

 

Nový PEUGEOT 208 ponúka ideálnu kombináciu kompaktnosti, osvetlenia, aerodynamiky a "cítenie" cesty - perfektné spojenie komfortu a držania na ceste.

V kombinácii s novými technologickými prvkami a šírokými výberu možnosťami poslednej generácie benzínových motorov PureTech a dieselovými motormi BlueHDi, kde všetky motorizácie spĺňajú emisnú normu EURO 6, je nový 208 výkonným efektívny a spĺňa tak vśetky štandardy v segmente.

 

Peugeot 208 ponúka tiež EAT6- automatickú 6-stupňovú prevodovku (Efficient Automatic Transmission 6), ktorá rýchlo, včasne a plynule radí prevodové stupne a zlepšuje tak Váš celkový pocit z jazdy.

 

PEUGEOT 208 je doma aj v meste, aj na diaľnici čo ho robí ideálnym na každodenné použitie - zadná parkovacia kamera*, ktorá detekuje skryté prekážky počas cúvania plus Park Assist*, aktívna pomoc pri parkovaní, pri rýchlostiach 7 km/h. Toto robí PEUGEOT 208 veľmi ľahké zaparkovať.

* Ako voliteľná výbava, v základnej výbave podľa zvolenej úrovne výbavy alebo sa nedá objednať.

 

Kompaktné rozmery PEUGEOT 208 (celková dĺžka menej ako 4 metre) spoločne s rovnako kompaktným volantom, robia 208 pohyblivým a výnimočne ľahko ovládateľným - ideálny recept pre skutočné potešenie z jazdy.

 

 

PEUGEOT 208 je dizajnovaný tak, aby priniesol nenapodobiteľnú jazdu a to vďaka motorom PureTech a BlueHDi, ktoré kombinujú vysoký výkon a efektívnu spotrebu bez toho, aby obetovali potešenie z jazdy.

Podvozok PEUGEOTU 208 v spojení s PEUGEOT iCockpitem a kompaktným volantom, s nápravovými prvkami prispôsobenými jednotlivým motorom a optimalizovanou hmotnosťou v prospech úspornosti a reaktivity ponúka dokonale vyvážený pomer medzi komfortom a ukážkovými jazdnými vlastnosťami, a prináša tak dokonalý zážitok z každej jazdy.

Najnovšie články a rady - Archiv článkov
Rodený Slovák Peugeot 208
Pokračovanie článku

ŠTÝL V MESTE? ŽIADEN PROBLÉM - CITROEN C3
Pokračovanie článku


Najobľúbenejšie lokality na kúpu chaty
Pokračovanie článku

Komu zveriť kúpu či predaj nehnuteľnosti, ako sa správne rozhodnúť?
Pokračovanie článku
Nové Bývanie