ŠTÝL V MESTE? ŽIADEN PROBLÉM - CITROEN C3
ŠTÝL V MESTE? ŽIADEN PROBLÉM - CITROEN C3

ŠTÝLOVÉ MESTSKÉ AUTO – CITROEN C3 !!! Do konca roka výrazné zľavy + zimné pneumatiky ZDARMA.

 

Slovenský Citroën C3  prináša závan zmeny do sveta kompaktných vozidiel! Toto moderné vozidlo sa vyznačuje trendovým a optimistickým dizajnom s farebnými doplnkami a grafickými prvkami ako sú ochranné prvky Airbump®. Vďaka jeho veľmi expresívnej a jedinečnej siluete ho možno okamžite rozoznať vo svojej kategórii. Štýl, personalizácia, Citroën Advanced Comfort®, nové technológie a ConnectedCAM Citroën™: objavte nový Citroën C3 vyrábaný na Slovensku.

Láska na prvý pohľad! Jedinečný tvar novej C3 sa odlišuje svojou charizmatickou čelnou maskou a výraznými krivkami, ktoré jej dodávajú silný a energický vzhľad. Vďaka svojim hladkým objemom, grafickému podpisu a  farbám ide o trendy model idúci s dobou. S novou C3 sa odlíšite výnimočnosťou a moderným duchom!

ROZMERY: PREJDE VŠADE!

Vďaka svojej kompaktnej dĺžke (menej ako 4 m) je nová C3 osobitne mrštná a ľahko ovládateľná, čo vodič veľmi ocení v meste. S 5 dverami a 5 miestami je praktickým vozidlom za každých okolností.

 
Objem batožinového priestoru: 300 l

AIRBUMP®: UŽITOČNÝ DIZAJN! 

Ozajstným svetovým unikátom sú prvky Airbump®, prvýkrát použité v modeli C4 Cactus, ktoré chránia karosériu a zároveň posilňujú dizajn vozidla. Ich povrch bráni škrabancom a zároveň plní úlohu nárazníka. Je vyrobený z polyuretánu, pružného termoplastu, ktorý odoláva každodenným nástrahám ako je slnko, voda, starnutie, škrabance. 


Airbump® tvorí 6 kapsúl naplnených vzduchom. Nachádzajú sa v spodnej časti dverí, ktorá je zvlášť v mestách veľmi zraniteľná. V závislosti od farby strechy dostane Airbump® biele alebo červené orámovanie.

ZNÁSOBTE KOMBINÁCIE FARIEB

Nový CITROEN C3 ponúka aj široký výber farieb: zelená Almond, biela Banquise, modrá Cobalt, sivá Shark, sivá Aluminium, červená Rubi, čierna Perla Nera, oranžová Power alebo piesková Sable...

Spojte týchto 9 jemných alebo výraznejších farieb s 3 rôznymi odtieňmi strechy (čierna Onyx, červená Aden, biela Opale) a znásobte kombinácie (až do 36 kombinácií farieb).

Vďaka týmto možnostiam môžete oživiť klasický odtieň karosérie farebnou strechou, alebo naopak, zmierniť odtieň "trendovejšej" karosérie strechou zdržanlivej farby. Tieto farebné kombinácie posilňujú modernosť a sviežosť novej C3.

VŠETKO PRE UĽAHČENIE VAŠEJ JAZDY

ASISTENT ROZJAZDU DO KOPCA 

Táto technológia uľahčuje rozbiehanie sa na svahu. Bráni neželanému spätnému chodu vozidla pri uvoľnení brzdového pedála. Asistent rozjazdu do kopca pôsobí v teréne so sklonom vyšším ako 3 %, kedy stabilizuje vozidlo počas približne dvoch sekúnd.

AKTÍVNY SYSTÉM NA SLEDOVANIE MŔTVEHO UHLA

Systém sledovania mŕtveho uhla upozorňuje prostredníctvom piktogramu v spätnom zrkadle na prítomnosť vozidla v tzv. mŕtvych uhloch.
Tento systém funguje na rovnakom princípe ako radary zadného parkovacieho asistenta. Je to výrazný bezpečnostný prvok, napríklad na mestských diaľniciach.

 

SYSTÉM UPOZORNENIA NA NECHCENÉ OPUSTENIE JAZDNÉHO PRUHU

Tento systém pomáha bojovať proti mikrospánku alebo chvíľkovej nepozornosti za volantom od rýchlosti 60 km/h. Keď vozidlo prejde bielou deliacou čiarou bez toho, aby malo zapnutú smerovku, riadiaca jednotka systému spustí varovanie. Systém vás tak upozorní na prekročenie deliacej čiary zvukovými signálmi a vizuálnym varovaním.

CÚVACIA KAMERA

Cúvacia kamera umožňuje po zaradení spiatočky zobraziť na hlavnom displeji vozidla pohľad za vašim vozidlom.
Tento pohľad je doplnený farebným značením, ktoré signalizuje blízkosť prípadnej prekážky. Cúvacia kamera poskytuje skutočné široké zorné pole na uľahčenie všetkých parkovacích manévrov!

 

DETEKCIA NEPOZORNOSTI VODIČA (Coffee Break Alert)

Cítite menšiu únavu? Tento systém vyzve vodiča, že je čas si urobiť prestávku. Varovanie je vysielané po 2 hodinách nepretržitej jazdy rýchlosťou nad 65 km/h a opakuje sa každú ďalšiu hodinu bez prestávky.

ČÍTANIE DOPRAVNÝCH ZNAČIEK S RÝCHLOSTNÝM OBMEDZENÍM

Úplná novinka, ktorá využíva kameru v hornej časti čelného skla a spolupracuje s navigačným systémom. Vodičovi prináša aktuálne informácie o dopravných obmedzeniach a funguje ako výstraha pri prekročení rýchlosti. Pri detekovaní značky s rýchlostným obmedzením ponúkne vodičovi, aby jedným pohybom nastavil danú rýchlosť do tempomatu

Tak, ako bude vyzerať váš C3? DOHODNITE SI PREDVÁDZACIU JAZDU

https://predajca.citroen.sk/auto-viba-lucenec/kontaktujte-nas/testovacia-jazda/

 

 

Najnovšie články a rady - Archiv článkov
Rodený Slovák Peugeot 208
Pokračovanie článku

ŠTÝL V MESTE? ŽIADEN PROBLÉM - CITROEN C3
Pokračovanie článku


Najobľúbenejšie lokality na kúpu chaty
Pokračovanie článku

Komu zveriť kúpu či predaj nehnuteľnosti, ako sa správne rozhodnúť?
Pokračovanie článku
Nové Bývanie