Byt na super mieste už máte, ale Nový Peugeot Rifter sa na Slovensku predáva od 15 990 eur
Byt na super mieste už máte, ale Nový Peugeot Rifter sa na Slovensku predáva od 15 990 eur

Nový Peugeot Rifter! Od 15 990,- €

Bývanie máte zabezpečené. Čo by ste povedali na nový Peugeot? Pre rodinu či podnikanie ako stvorený.

Peugeot Rifter prichádza s ponukou naftových aj benzínových motorov, manuálnej aj automatickej prevodovky a za príplatok dostanete nielen tretí rad sedadiel, ale aj o 35 cm predĺženú verziu praktického auta.

 

Peugeot Rifter je novinkou, ktorú sme mohli vidieť už v marci na autosalóne v Ženeve. Vyznačuje sa všestranným využitím, množstvom priestoru, ale aj vzhľadom, ktorý kombinuje svet praktických vozidiel a SUV. S vozidlami, zameranými na priestor, má spoločný tvar karosérie, z SUV zas prebral plastovú ochranu spodnej časti karosérie, vyššie postavenie nad cestou a väčšie kolesá. K dispozícii je s benzínovým motorom 1,2 PureTech s výkonom 81 kW a s naftovým agregátom 1,5 BlueHDi s výkonom 56 kW, 75 kW a 96 kW. Najsilnejšia verzia je k dispozícii aj s osemstupňovou automatickou prevodovkou. V ostatných prípadoch sa treba uspokojiť s päť prípadne šesťstupňovým manuálom. Budúci rok v máji však pribudne aj motor 1,2 PureTech s výkonom 96 kW a automatickou prevodovkou. 

Na výber sú 5 alebo sedemmiestne verzie auta pre štandardnú, a aj predĺženú verziu Long (+35 cm a + 1000 eur). Cena vozidla začína po započítaní uvádzacieho bonusu 500 eur na hladine 15 990 eur a končí na sume 24 290 eur v prípade predĺženej verzie Rifteru s najsilnejším motorom a automatickou prevodovkou. Ani táto suma však nemusí byť konečná a navýšiť ju môže napríklad trakčný systém Grip Control novej generácie (500 eur), dve samostatne sklápateľné a vyberateľné sedadlá v treťom rade (700 eur) a množstvo ďalších prvkov.

Dohodnite si testovaciu jazdu: http://www.autoviba.peugeot.sk/autoviba/testovacia-jazda/

Najnovšie články a rady - Archiv článkov
Rodený Slovák Peugeot 208
Pokračovanie článku

ŠTÝL V MESTE? ŽIADEN PROBLÉM - CITROEN C3
Pokračovanie článku


Najobľúbenejšie lokality na kúpu chaty
Pokračovanie článku

Komu zveriť kúpu či predaj nehnuteľnosti, ako sa správne rozhodnúť?
Pokračovanie článku
Nové Bývanie