Predaj nehnuteľnosti urýchli dobrá ponuka
Predaj nehnuteľnosti urýchli dobrá ponuka

S predajom nehnuteľnosti sa spája viacero krokov, prostredníctvom ktorých sa môže celá transakcia zrealizovať. Aby sa však predaj vôbec uskutočnil, je potrebné vytvoriť vhodnú ponuku, ktorá zaujme kupujúcich a motivuje ich osloviť Vás ako predajcu. Viete ako takúto úspešnú ponuku vytvoriť?

Bez dobrej ponuky si Vás nevšimnú

Realitné inzeráty na internete a v tlačených médiách pribúdajú vysokým tempom pravidelne. V súčasnosti sa kupujúci nevenujú každej jednej ponuke a vyberajú si len to najzaujímavejšie, čo ich osloví niečím originálnym. Práve preto je stále dôležitejšie nájsť vhodné spôsoby ako záujemcov upútať a presvedčiť ich o tom, že práve Vaša nehnuteľnosť je tá správna.

Ponuku treba vedieť napísať – Vhodne zvolený text, dostupnosť informácií a najmä reálne fakty o nehnuteľnosti dokážu spraviť veľa. Kupujúci získa záujem o obhliadku a pokiaľ sa bude jeho osobný dojem zhodovať s očakávaniami po prečítaní ponuky, máte veľkú šancu na predaj.

Nezabúdajte na fotogalériu – Vizuálna forma je v dnešnej dobe pilierom každého predaja, čo platí aj pri predaji realít. Kupujúci sa rozhodujú podľa obrázkov, takže dajte si námahu spraviť pekné fotky a vôbec nešetrite ich počtom. Danú fotogalériu potom pripojte k ponuke a sami uvidíte, aký majú priložené fotky význam.

 

Pokračovanie TU https://realityexkluziv.sk/blog/dobra-ponuka-urychli-predaj-nehnutelnosti

Najnovšie články a rady - Archiv článkov
Byt na super mieste už máte, ale Nový Peugeot Rifter sa na Slovensku predáva od 15 990 eur
Pokračovanie článku

Nevynašli sme rodinu, ale auto, čo sa k nej hodí.
Pokračovanie článku


Prečo si vybrať k Vašej firme aj NOVÝ Peugeot Boxer
S cieľom zabezpečiť vysokú úroveň kvality, spoľahlivosti a vytrvalosti bol Peugeot Boxer podrobený mnohým záťažovým testom v extrémnych podmienkach:
Pokračovanie článku

Bývanie v prenájme nám nevonia – preferuje ho len 11% Slovákov
Nízka obsadenosť voľných bytov, pomaly rastúce príjmy prenajímateľov aj minimum novostavieb určených k prenájmu.
Pokračovanie článku
Nové Bývanie