Predaj nehnuteľnosti urýchli dobrá ponuka
Predaj nehnuteľnosti urýchli dobrá ponuka

S predajom nehnuteľnosti sa spája viacero krokov, prostredníctvom ktorých sa môže celá transakcia zrealizovať. Aby sa však predaj vôbec uskutočnil, je potrebné vytvoriť vhodnú ponuku, ktorá zaujme kupujúcich a motivuje ich osloviť Vás ako predajcu. Viete ako takúto úspešnú ponuku vytvoriť?

Bez dobrej ponuky si Vás nevšimnú

Realitné inzeráty na internete a v tlačených médiách pribúdajú vysokým tempom pravidelne. V súčasnosti sa kupujúci nevenujú každej jednej ponuke a vyberajú si len to najzaujímavejšie, čo ich osloví niečím originálnym. Práve preto je stále dôležitejšie nájsť vhodné spôsoby ako záujemcov upútať a presvedčiť ich o tom, že práve Vaša nehnuteľnosť je tá správna.

Ponuku treba vedieť napísať – Vhodne zvolený text, dostupnosť informácií a najmä reálne fakty o nehnuteľnosti dokážu spraviť veľa. Kupujúci získa záujem o obhliadku a pokiaľ sa bude jeho osobný dojem zhodovať s očakávaniami po prečítaní ponuky, máte veľkú šancu na predaj.

Nezabúdajte na fotogalériu – Vizuálna forma je v dnešnej dobe pilierom každého predaja, čo platí aj pri predaji realít. Kupujúci sa rozhodujú podľa obrázkov, takže dajte si námahu spraviť pekné fotky a vôbec nešetrite ich počtom. Danú fotogalériu potom pripojte k ponuke a sami uvidíte, aký majú priložené fotky význam.

 

Pokračovanie TU https://realityexkluziv.sk/blog/dobra-ponuka-urychli-predaj-nehnutelnosti

Najnovšie články a rady - Archiv článkov
Ako využiť voľnú izbu v 4-izbovom byte
Pokračovanie článku

Akým smerom sa budú uberať hypotéky do konca roka?
Hypotekárny trh nás pravidelne zásobuje rôznymi novinkami ovplyvňujúcimi celkový vývoj v tejto sfére.
Pokračovanie článku


Rekonštrukcia bytu zvýši cenu o pár tisíc!
Kúpa a vlastníctvo bytu nespĺňa len praktickú funkciu spojenú s bývaním. V hre je aj tvorba osobného majetku a šanca využiť nehnuteľnosť ako investíciu. Rovnako ako pri novostavbách to platí aj v prípade starších bytov. Tie však potrebujú rekonštrukciu, až potom môžu splniť nároky na bývanie a zároveň disponovať vyššou hodnotou.
Pokračovanie článku

Pozor na hotovostné platby pri obchode s nehnuteľnosťou!
Pokus zabrániť daňovým únikom, snaha mať kontrolu nad predajom nehnuteľností alebo len prísny zákon plný zbytočných obmedzení? Nech to je akokoľvek, porušiť zákaz platiť pri obchode s nehnuteľnosťami v hotovosti viac, ako je dovolené, sa vôbec nevypláca.
Pokračovanie článku
Nové Bývanie