Ideálne auto k novému bývaniu. Nový PEUGEOT 3008 SUV s prestížnym titulom “Car of the Year 2017” .
Ideálne auto k novému bývaniu. Nový PEUGEOT 3008 SUV s prestížnym titulom  “Car of the Year 2017” .

Táto prestížna trofej sa pridruží k ďalším dvadsiatim už získaným oceneniam pre PEUGEOT 3008.

Model je piatym automobilom značky s ocenením AUTO ROKA a prvým SUV v celej histórii COTY.

Car of the Year 2017: nový PEUGEOT 3008 SUV prišiel v pravej chvíli! Oslovuje najnáročnejších klientov, ktorí chcú vyniknúť, mať nové skúsenosti, jeho cieľom je byť jedným z hlavných hráčov na poli kompaktných SUV .

Nový PEUGEOT 3008 ponúka jedinečnú kombináciu štýlu, komfort a výborné jazdné vlastnosti. Veľkolepý PEUGEOT i-Cockpit® je umeleckým dielom a dodáva nový pocit v sedadle vodiča. Ponúka viac intuitívny a intenzívnejší pôžitok z jazdy s kompaktným malým volantom, s 12.3” head-up displejom a centrálnou dotykovou obrazovkou doplnenou o ergonomické klávesy.

Nový PEUGEOT 3008 tiež ponúka celý rad high-tech technológii a zariadení vrátane konektivity.

Už takmer 100 tisíc klientov v Európe si objednalo tento model .Až 84% si vybrali vyššie verzie Allure, GT Line a GT, čím podporili dlhotrvajúcu stratégiu „upgradu“ značky s levom.

Značka PEUGEOT získala cenu COTY druhýkrát za posledné tri roky. Nový PEUGEOT 3008 je prvý SUV víťaz od vzniku trofeje v roku 1964. Je tiež piatym modelom PEUGEOT s ocenením COTY po modeloch 308 v roku 2014, 307 v roku 2002, 405 v roku 1988 a 504 v 1969.

Cenu Car of the Year udeľuje porota zložená z 58 skúsených novinárov z 22 krajín. V roku 2016 celkom súťažilo spolu 30 modelov. Dňa 6. marca 2017, v predvečer autosalónu v Ženeve nový PEUGEOT 3008 zvíťazil v konečnom finálnom hlasovaní.

Som veľmi hrdý a šťastný že nový PEUGEOT 3008 práve získal cenu Car of the Year 2017. Táto trofej je vyvrcholením našej 5-ročnej naozaj tvrdej práce mojich tímových kolegov a celej našej skupiny. .” Jean-Philippe Imparato, CEO PEUGEOT brand.

 

Viac na www.autoviba.sk alebo na t.č. 0908 086 668

 

Najnovšie články a rady - Archiv článkov
Ako využiť voľnú izbu v 4-izbovom byte
Pokračovanie článku

Akým smerom sa budú uberať hypotéky do konca roka?
Hypotekárny trh nás pravidelne zásobuje rôznymi novinkami ovplyvňujúcimi celkový vývoj v tejto sfére.
Pokračovanie článku


Rekonštrukcia bytu zvýši cenu o pár tisíc!
Kúpa a vlastníctvo bytu nespĺňa len praktickú funkciu spojenú s bývaním. V hre je aj tvorba osobného majetku a šanca využiť nehnuteľnosť ako investíciu. Rovnako ako pri novostavbách to platí aj v prípade starších bytov. Tie však potrebujú rekonštrukciu, až potom môžu splniť nároky na bývanie a zároveň disponovať vyššou hodnotou.
Pokračovanie článku

Pozor na hotovostné platby pri obchode s nehnuteľnosťou!
Pokus zabrániť daňovým únikom, snaha mať kontrolu nad predajom nehnuteľností alebo len prísny zákon plný zbytočných obmedzení? Nech to je akokoľvek, porušiť zákaz platiť pri obchode s nehnuteľnosťami v hotovosti viac, ako je dovolené, sa vôbec nevypláca.
Pokračovanie článku
Nové Bývanie