Predaj bytov v Lučenci zrýchľuje
Predaj bytov v Lučenci zrýchľuje

Tí ani nečakajú, pretože práve aktuálne obdobie je vhodné k veľkej životnej investícii, akou kúpa bytu určite je, čo len podporuje rýchlejšie tempo predaja nehnuteľností v danej lokalite.

Predaju 1-izbových bytov sa darí

Dopyt po 1-izbových bytoch rastie najmä medzi mladšími ročníkmi, nakoľko kupujúci z tejto vekovej kategórie hľadajú ekonomicky výhodné riešenia. Avšak nie je to len cena, ktorá má na obľube týchto bytov najväčší podiel a prispieva k ich rýchlo rastúcemu predaju. 1-izbové byty lákajú možnosťou celkom rýchleho splatenia hypotéky pre mladých, vďaka čomu môžu kupujúci požiadať o ďalší úver a do 35 rokov si tak prostredníctvom zvýhodnenej hypotéky stihnú kúpiť ešte jeden byt, tentoraz možno aj nejaký väčší.   

2-izbové byty obľúbené u všetkých ročníkov

Podobne ako pri 1-izbových objektoch, rastúce čísla dosahujú aj byty s dvomi izbami. Viac TU:https://realityexkluziv.sk/predaj-bytov-v-lucenci

Najnovšie články a rady - Archiv článkov
Ako využiť voľnú izbu v 4-izbovom byte
Pokračovanie článku

Akým smerom sa budú uberať hypotéky do konca roka?
Hypotekárny trh nás pravidelne zásobuje rôznymi novinkami ovplyvňujúcimi celkový vývoj v tejto sfére.
Pokračovanie článku


Rekonštrukcia bytu zvýši cenu o pár tisíc!
Kúpa a vlastníctvo bytu nespĺňa len praktickú funkciu spojenú s bývaním. V hre je aj tvorba osobného majetku a šanca využiť nehnuteľnosť ako investíciu. Rovnako ako pri novostavbách to platí aj v prípade starších bytov. Tie však potrebujú rekonštrukciu, až potom môžu splniť nároky na bývanie a zároveň disponovať vyššou hodnotou.
Pokračovanie článku

Pozor na hotovostné platby pri obchode s nehnuteľnosťou!
Pokus zabrániť daňovým únikom, snaha mať kontrolu nad predajom nehnuteľností alebo len prísny zákon plný zbytočných obmedzení? Nech to je akokoľvek, porušiť zákaz platiť pri obchode s nehnuteľnosťami v hotovosti viac, ako je dovolené, sa vôbec nevypláca.
Pokračovanie článku
Nové Bývanie