Teraz je najvhodnejší čas na kúpu a predaj nehnuteľnosti!
Teraz je najvhodnejší čas na kúpu a predaj nehnuteľnosti!

Záujemcovia o kúpu nehnuteľnosti mohli počas celého roka využívať vynikajúce podmienky, ktoré im prinášal vývoj na realitnom trhu. Kombinácia rekordne nízkych úrokových sadzieb a priaznivých cien bytov aj domov podporila rastúci dopyt. Momentálne sme však svedkami blížiaceho sa budúcoročného zdražovania, ktoré ovplyvní stav nášho rozpočtu a kúpa bude len  ťažko taká výhodná ako v tomto roku.

Kúpa nehnuteľnosti je najvýhodnejšia teraz!

Napriek postupnému oživovaniu realitného trhu sú aktuálne ceny realít stále na nízkej úrovni. Vysoký dopyt nezastavil ani rast priemernej ceny bývania, ktorý bol výsledkom zdražovania vo viacerých slovenských regiónoch. Odborníci však upozorňujú...

VIAC SA DOZVIETE TU:https://realityexkluziv.sk/kupa-predaj-nehnutelnosti

Najnovšie články a rady - Archiv článkov
Ako využiť voľnú izbu v 4-izbovom byte
Pokračovanie článku

Akým smerom sa budú uberať hypotéky do konca roka?
Hypotekárny trh nás pravidelne zásobuje rôznymi novinkami ovplyvňujúcimi celkový vývoj v tejto sfére.
Pokračovanie článku


Rekonštrukcia bytu zvýši cenu o pár tisíc!
Kúpa a vlastníctvo bytu nespĺňa len praktickú funkciu spojenú s bývaním. V hre je aj tvorba osobného majetku a šanca využiť nehnuteľnosť ako investíciu. Rovnako ako pri novostavbách to platí aj v prípade starších bytov. Tie však potrebujú rekonštrukciu, až potom môžu splniť nároky na bývanie a zároveň disponovať vyššou hodnotou.
Pokračovanie článku

Pozor na hotovostné platby pri obchode s nehnuteľnosťou!
Pokus zabrániť daňovým únikom, snaha mať kontrolu nad predajom nehnuteľností alebo len prísny zákon plný zbytočných obmedzení? Nech to je akokoľvek, porušiť zákaz platiť pri obchode s nehnuteľnosťami v hotovosti viac, ako je dovolené, sa vôbec nevypláca.
Pokračovanie článku
Nové Bývanie