4-izbové byty na predaj sú v krajoch Nitra a Banská Bystrica žiadané
4-izbové byty na predaj sú v krajoch Nitra a Banská Bystrica žiadané

Kým v niektorých regiónoch sa predaj 4-izbových bytoch výrazne spomaľuje, v nitrianskom a banskobystrickom kraji patria naďalej k najvyhľadávanejším nehnuteľnostiam. Potvrdzuje to najmä dopyt kupujúcich, ktorí uprednostňujú pomerne väčšie byty a v mnohých prípadoch sa rozhodnú práve pre tie 4-izbové. Aj v malom množstve aktuálnych projektov si investori nachádzajú priestor na realizáciu veľkých bytov so 4 izbami.

Pre tých, čo hľadajú byt s veľkou výmerou

Môžu to byť manželské dvojice s niekoľkými deťmi, viacgeneračné rodiny alebo dokonca aj firmy, ktoré si priestory prerobia na priestrannú kanceláriu. Medzi kupujúcimi preferujúcimi veľké 4-izbové byty na predaj sa nájdu záujemcovia s rôznymi účelmi využitia. Podstatná je samotná výmera, vďaka ktorej sa takýto byt stáva atraktívny aj napriek ....Viac sa dozviete TU:

https://realityexkluziv.sk/4-izbove-byty-predaj-lucenec-brezno

Najnovšie články a rady - Archiv článkov
Ako využiť voľnú izbu v 4-izbovom byte
Pokračovanie článku

Akým smerom sa budú uberať hypotéky do konca roka?
Hypotekárny trh nás pravidelne zásobuje rôznymi novinkami ovplyvňujúcimi celkový vývoj v tejto sfére.
Pokračovanie článku


Rekonštrukcia bytu zvýši cenu o pár tisíc!
Kúpa a vlastníctvo bytu nespĺňa len praktickú funkciu spojenú s bývaním. V hre je aj tvorba osobného majetku a šanca využiť nehnuteľnosť ako investíciu. Rovnako ako pri novostavbách to platí aj v prípade starších bytov. Tie však potrebujú rekonštrukciu, až potom môžu splniť nároky na bývanie a zároveň disponovať vyššou hodnotou.
Pokračovanie článku

Pozor na hotovostné platby pri obchode s nehnuteľnosťou!
Pokus zabrániť daňovým únikom, snaha mať kontrolu nad predajom nehnuteľností alebo len prísny zákon plný zbytočných obmedzení? Nech to je akokoľvek, porušiť zákaz platiť pri obchode s nehnuteľnosťami v hotovosti viac, ako je dovolené, sa vôbec nevypláca.
Pokračovanie článku
Nové Bývanie