Skladujete tieto veci v garáži? Čo najskôr ich odtiaľ odstráňte!
Skladujete tieto veci v garáži? Čo najskôr ich odtiaľ odstráňte!

Takmer každý, kto má garáž, v nej skladuje aj plno predmetov, ktoré tam v podstate nemajú čo robiť. Ľudia tam zvyknú odkladať staré veci, ktoré im v byte zaberajú miesto, ale aj nové veci, ktoré používajú menej často a tam ich nájdu vždy, keď ich potrebujú. Niektoré veci by ste však do garáže rozhodne odkladať nemali. Pozrite si zoznam predmetov, ktorým škodí, ak ich odkladáte v tomto zdanlivo všestrannom priestore. TU je zoznam:

 http://www.dobrenoviny.sk/c/85462/skladujete-tieto-veci-v-garazi-co-najskor-by-ste-ich-odtial-mali-odniest

Najnovšie články a rady - Archiv článkov
Ako využiť voľnú izbu v 4-izbovom byte
Pokračovanie článku

Akým smerom sa budú uberať hypotéky do konca roka?
Hypotekárny trh nás pravidelne zásobuje rôznymi novinkami ovplyvňujúcimi celkový vývoj v tejto sfére.
Pokračovanie článku


Rekonštrukcia bytu zvýši cenu o pár tisíc!
Kúpa a vlastníctvo bytu nespĺňa len praktickú funkciu spojenú s bývaním. V hre je aj tvorba osobného majetku a šanca využiť nehnuteľnosť ako investíciu. Rovnako ako pri novostavbách to platí aj v prípade starších bytov. Tie však potrebujú rekonštrukciu, až potom môžu splniť nároky na bývanie a zároveň disponovať vyššou hodnotou.
Pokračovanie článku

Pozor na hotovostné platby pri obchode s nehnuteľnosťou!
Pokus zabrániť daňovým únikom, snaha mať kontrolu nad predajom nehnuteľností alebo len prísny zákon plný zbytočných obmedzení? Nech to je akokoľvek, porušiť zákaz platiť pri obchode s nehnuteľnosťami v hotovosti viac, ako je dovolené, sa vôbec nevypláca.
Pokračovanie článku
Nové Bývanie