PONUKA 1-IZBOVÝCH BYTOV NA PREDAJ RASTIE PO CELOM JUŽNOM SLOVENSKU
PONUKA 1-IZBOVÝCH BYTOV NA PREDAJ RASTIE PO CELOM JUŽNOM SLOVENSKU

Vzhľadom na rastúci dopyt začala výstavba 1-izbových bytov na predaj napredovať po celom južnom Slovensku podstatne rýchlejšie ako v minulosti. Kupujúci zvyšujú svoje požiadavky na bývanie, čo tlačí investorov k aktivite. Výsledkom je stále pestrejšia ponuka, ktorá otvára záujemcom o kúpu bytu možnosti vybrať si objekt spĺňajúci kritéria na ich spokojné bývanie.

 1-izbové byty na predaj rozširujú ponuku realít

 Aktuálna ponuka realít v regiónoch južného Slovenska je stále pestrejšia, pod čo sa výraznou mierou podpísali aj 1-izbové byty. Práve tie dokážu rovnocenne dopĺňať zoznam predávaných voľných nehnuteľností, ktoré hľadajú nových majiteľov. Tí si tak môžu vyberať z podstatne väčšieho množstva bytov a pri hľadaní dobrého objektu zohľadniť lepšiu dostupnosť bývania.

 Zrekonštruované staršie byty pribúdajú rýchlym tempom

 Medzi najzaujímavejšie fakty realitného trhu v okresoch južného Slovenska patrí aj...viac TU:

https://realityexkluziv.sk/ponuka-1-izbovych-bytov-na-predaj

Najnovšie články a rady - Archiv článkov
Ako využiť voľnú izbu v 4-izbovom byte
Pokračovanie článku

Akým smerom sa budú uberať hypotéky do konca roka?
Hypotekárny trh nás pravidelne zásobuje rôznymi novinkami ovplyvňujúcimi celkový vývoj v tejto sfére.
Pokračovanie článku


Rekonštrukcia bytu zvýši cenu o pár tisíc!
Kúpa a vlastníctvo bytu nespĺňa len praktickú funkciu spojenú s bývaním. V hre je aj tvorba osobného majetku a šanca využiť nehnuteľnosť ako investíciu. Rovnako ako pri novostavbách to platí aj v prípade starších bytov. Tie však potrebujú rekonštrukciu, až potom môžu splniť nároky na bývanie a zároveň disponovať vyššou hodnotou.
Pokračovanie článku

Pozor na hotovostné platby pri obchode s nehnuteľnosťou!
Pokus zabrániť daňovým únikom, snaha mať kontrolu nad predajom nehnuteľností alebo len prísny zákon plný zbytočných obmedzení? Nech to je akokoľvek, porušiť zákaz platiť pri obchode s nehnuteľnosťami v hotovosti viac, ako je dovolené, sa vôbec nevypláca.
Pokračovanie článku
Nové Bývanie