Dokonalé zábradlie, moderný dizajn najvyššej kvality.
Dokonalé zábradlie, moderný dizajn najvyššej kvality.

Firma PLAST-MONT rozširuje svoju ponuku o dodávku a montáž hliníkového zábradlia. Dnes popri plastových a hliníkových oknách si môžete u nás objednať aj estetické hliníkové zábradlie pre interiér a exteriér vo výnimočnej kvalite. Prečo hliník? Lebo je dlhodobo /desaťročia/ trvácny a nemení svoj vzhľad ani farbu. Keď už nechcete rok čo rok pretierať zábradlie, s ľahkosťou chcete udržiavať čistotu, hľadáte niečo na spríjemnenie Vášho prostredia a unavujú Vás už hrdzavé fľaky, tak u nás nájdete vhodné riešenie.

Zábradlie donesieme na miesto a ľahkosťou bez zvárania a brúsenia Vám ho podľa vašich požiadaviek zostavíme. Na našom zábradlí nebudú trčať skrutky a jediné čo budete potrebovať na údržbu je prachovka. Ponúkame zábradlia schodiskové, balkónové a robíme výplne aj zo skla. Novinka je aj mini zábradlie  pre kvetináče vhodné na každé okno či v bytovke alebo v rodinnom dome. Už sa nemusíte báť ,že Vám niečo z okennej parapety spadne alebo vietor odfúkne. Prezrite si časť našich prác.

 Mobil: 0915 998 222, firma PLAS – MONT s.r.o. Lučenec

 

Najnovšie články a rady - Archiv článkov
Prečo si vybrať k Vašej firme aj NOVÝ Peugeot Boxer
S cieľom zabezpečiť vysokú úroveň kvality, spoľahlivosti a vytrvalosti bol Peugeot Boxer podrobený mnohým záťažovým testom v extrémnych podmienkach:
Pokračovanie článku

Bývanie v prenájme nám nevonia – preferuje ho len 11% Slovákov
Nízka obsadenosť voľných bytov, pomaly rastúce príjmy prenajímateľov aj minimum novostavieb určených k prenájmu.
Pokračovanie článku


Ako využiť voľnú izbu v 4-izbovom byte
Pokračovanie článku

Akým smerom sa budú uberať hypotéky do konca roka?
Hypotekárny trh nás pravidelne zásobuje rôznymi novinkami ovplyvňujúcimi celkový vývoj v tejto sfére.
Pokračovanie článku
Nové Bývanie